מגירות אחסון מאגוז אמריקאי עבור שולחן איפור

לאחר ששולחן האיפור היה מוכן, היה לי ברור שהוא דורש מערכת אחסון כל שהיא, עקב חוסר מגירות בשולחן עצמו.  כמו כן, רציתי שהמגירות יראו כחלק מהסט. מאחר והן יושבות על פלטת השולחן ותופסות מקום, המחשבה מאחורי העיצוב, היתה לתפוס כמה שפחות מפני השטח של השולחן. לאחר מספר שרטוטים, הגעתי לשרטוט הסופי שאותו הכי אהבתי.

מגירות אחסון

כפי שניתן לראות בתמונות, החלק השמאלי של מערכת המגירות, חלול ולא תופס מפני השטח של השולחן. ביחידה התחתונה ישנן שתי דלתות הזזה. היחידה העליונה היא עצמאית לחלוטין ואפשר להזיז ולשים אותה, בכל מקום שנרצה.

מגירות אחסון זנביונים

השולחן בנוי מאגוז אפריקאי ואמריקאי, ולכן החלטתי שהמגירות יהיו גם כן מאגוז אמריקאי. אני מאוד אוהב את סוג העץ הזה. הסיבים שלו ממש יפים והעבודה איתו מהנה מאוד. כל מערכת המגירות בנויה מאגוז אמריקאי חוץ מתחתית המגירה הנשלפת אשר נמצאת ביחידה העליונה. תחתית זו עשויה מעץ בוק, מאחר ורציתי שיהיה במגירה ניגוד צבעים מסוים.

מגירות אחסון טקסטורה

את הקורות 2 הצול, פרסתי עם מסורים לחלקים, את הפריסה עשיתי על ספסל לניסור מסורתי. כל שער הדברים עשיתי על שולחן נגרים מסורתי, עבודה עליו ממש נוחה. את כל החלקים הקצעתי עם מקצועה ונתתי להם לנוח במשך שבוע.

אגוז אמריקאי הכנה הקצעה של חלקים

ביחידה התחתונה ישנם חריצים לדלתות ההזזה אשר עשיתי אותם בעזרת מקצועת חירוץ ובנוסף השתמשתי גם ברוטר ידני. לאחר מכן עברתי לביצוע המחברים. לדלתות ההזזה, נתתי טקסטורה מעניינת בעזרת מפסלת גילוף. לאחר שכל החלקים היו מוכנים, הדבקתי את היחידה התחתונה.

מקצועת חירוץ לובן

היחידה העליונה הייתה שונה, מאחר והיא בעלת מגירה נשלפת, אך תהליך הביצוע היה דומה.

מחברים זנביונים

הקצעת כל החלקים, לאחר מכן ביצוע של חריצים עם מקצועת חירוץ. ביצוע המחברים ואז הדבקה של כל החלקים. את הטקסטורה הוספתי בעזרת אותה מפסלת גילוף וזאת רק לאחר ההדבקה, מאחר והטקסטורה במגירה עולה על המחברים.

טקסטורה של עץ

אני ממש נלהב מהתוצאה. מגירות השולחן נראות מדהים והיה שווה לחשוב על הדברים האלה מראש. בנוסף, אני כבר מתכנן לבנות בעתיד גם כיסא קטן ומראה, שיהיו חלק מהסט.

מקצוע זווית נמוכה לובן

בסרט אפשר לראות את כל תהליכי העבודה שעשיתי בפרויקט זה ואם מתעוררות אצלכם שאלות, אשמח לענות על כולן.

מגירות אחסון מאגוז אמריקאי